Коваль з Ташані на Переяславщині перекував уламок ворожого "Іскандера" на паркову скульптуру

Юрію Савугіну 64 роки, у свої сорок він почав займатись рідкісним, як на теперішні часи, ремеслом – ковальством. У 2007 році покинув свій Київ і переїхав у Ташань на Переяславщині. Купив у селі будинок, обладнав у дворі невеличку кузню та виготовляє металеві паркові скульптури.

Інформаційний лист для підприємств, установ та організацій – споживачам теплової енергії (лікувальним, дошкільним, навчальним та іншим закладам соціального призначення)

Відбулося засідання комісії з контролю підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Ташанської сільської  територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період  2022-2023 років під головуванням сільського голови Василя Петровича Вовчанівського, за участю державного інспектора з енергетичного нагляду відділу енергетичного нагляду Управління Держенергонагляду у Київській області Зозулі Романа Васильовича.