ПОДІЇ

БІЛЬШІСТЬ ОСВІТЯН КИЇВЩИНИ ВАКЦИНОВАНІ НА 80%

БІЛЬШІСТЬ ОСВІТЯН КИЇВЩИНИ ВАКЦИНОВАНІ НА 80% Завдяки активній вакцинальній кампанії серед педагогів, все більше закладів освіти в регіоні можуть забезпечувати повноцінну роботу в умовах «жовтої» зони епідемічної небезпеки.

13:47:35 27.09.2021

Учні 1 класу  КЗ «Полого-Вергунівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО» долучилися до проєкту Президента України Володимира Зеленського "Зелена країна"

17.09.2021 року учні 1 класу  КЗ «Полого-Вергунівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО» долучилися до проєкту Президента України Володимира Зеленського "Зелена країна".

23:20:23 20.09.2021

ЦЬОГОРІЧ НА КИЇВЩИНІ ОНОВЛЮЮТЬ 47 ДОРІГ

Цього року в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» заплановані роботи на 47 дорожніх об’єктах. Загалом заплановано прокласти 77,7 км нового асфальтного покриття. З них 42,45 км влаштували вже.

23:15:23 20.09.2021

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»: ЗАВДЯКИ СПІЛЬНИМ ЗУСИЛЛЯМ ДЕРЖАВИ, ОБЛАСТІ Й ГРОМАД ЩЕ БІЛЬШЕ ДІТЕЙ КИЇВЩИНИ НАВЧАТИМУТЬСЯ В КОМФОРТНИХ УМОВАХ

В Київській області в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» триває реалізація 18 об‘єктів соціальної інфраструктури загальною вартістю 340 млн. грн. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

23:14:54 20.09.2021

До кінця року на Київщині завершиться «Велике будівництво» ще 2 спортивних об‘єктів

Будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу в м. Миронівка та стадіону Волошинівського НВК «загальноосвітня школа I-III ступенів-дитячий садок» імені Героя України Руслана Лужевського триває за графіком. Готовність об‘єктів, що будуються в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», складає 84,5% та 87% відповідно. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

23:12:18 20.09.2021

З нагоди Дня Незалежності України відбулася висадка кущів калини на території громади

Ташанська громада разом зі старостинськими округами долучилася до ідеї директора Центру культури, дозвілля, туризму та спорту - Любові Рубан, щодо висадки 30 кущів калини на території нашої громади і ці дії показали те, що разом втілювати ідеї в життя набагато краще!

11:10:21 18.09.2021