Розпорядження про скликання 6 сесії, від 20.12.2019 року.

№ рішення

Найменування рішення

91

Про затвердження Прогнозу сільського бюджету на 2021 і 2022 роки.

(Доповідає начальник відділу фінансів бухгалтерського обліку та звітності Хмельницька О.А.)

92

Звіт про виконання бюджетів по Ташанській сільській раді та старостинських округах за 11 місяців 2019 року. (Доповідають бухгалтера по старостинським округам та головний бухгалтер Костюк Н.М.)

93

Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Ташанської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 рік

94

Про встановлення тарифу на теплову енергію. (Доповідає сільський голова Вовчанівський В.П.)

95

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства:

(Доповідає землевпорядник Ташанської сільської ради Головач Р.М.)

(Доповідає землевпорядник Малокаратульського старостинського округу Кравченко Г.М.)

(Доповідає землевпорядник Виповзького старостинського округу Барабаш Г.В.)

(Доповідає землевпорядник Помоклівського старостинського округу Костюк С.В.)

(Доповідає землевпорядник Горбанівського старостинського округу Загребельна А.М.)

(Доповідає в.о. старости Денисівського старостинського округу Йосипенко Г.І.)

96

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд:

(Доповідає землевпорядник Ташанської сільської ради Головач Р.М.)

(Доповідає в.о. старости Денисівського старостинського округу Йосипенко Г.І.)

(Доповідає землевпорядник Помоклівського старостинського округу Костюк С.В.)

(Доповідає землевпорядник Виповзького старостинського округу Барабаш Г.В.)

97

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність громадянам:

98

Про план роботи сільської ради(Доповідає секретар Білоус Л.В.)

99

Про затвердження структури  штатної чисельності апарату Ташанської сільської ради та її виконавчих органів  (Доповідає сільський голова Вовчанівський В.П.)

100

Про сільський бюджет Ташанської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

101