№ рішення

Найменування рішення

О С Н О В Н І    П И Т А Н Н Я

1/6

Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Середня в с. Улянівка Бориспільського району Київської області»  (Доповідає начальник управління з надання адміністративних послуг та державної реєстрації Степанчук К.С.)

2/7

Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Молодіжна в с. Шевченкове Бориспільського району Київської області» (Доповідає начальник управління з надання адміністративних послуг та державної реєстрації Степанчук К.С.)

3/8

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на 2023 рік (Доповідає начальник управління з надання адміністративних послуг та державної реєстрації Степанчук К.С.)

4/9

Про надання дозволу КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Ташанської сільської ради на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт приміщення амбулаторії, що знаходиться за адресою вул. Шевченка, 21 – А с. Ташань Бориспільського району Київської області» (Доповідає начальник управління з надання адміністративних послуг та державної реєстрації Степанчук К.С.)

5/10

Про надання дозволу СКП «Ташань» Ташанської сільської ради на виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт частини приміщення, що знаходиться за адресою вул. Переяславська, 15 – А с. Ташань Бориспільського району Київської області для розміщення місцевої пожежної охорони» (Доповідає начальник управління з надання адміністративних послуг та державної реєстрації Степанчук К.С.)

6/11

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна гр. Новак І.М. (Доповідає староста Горбанівського старостинського округу Пасіка В.В.)

7/12

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку гр. Беркут Г.А. (Доповідає староста Горбанівського старостинського округу Пасіка В.В.)

8/12/1 Про організацію роботи консультаційних пунктів при виконавчому комітеті Ташанської сільської ради з організації інформування населення про надзвичайні ситуації та поведінку, якої слід дотримуватися у разі їх загрози або виникнення (Доповідає головний спеціаліст відділу ЖКГ Крицький В.О.)

Реєстрація членів виконавчого комітету №3 від 01.03.2023
Поіменне голосування членів виконавчого комітету №3 від 01.03.2023