Розпорядження про скликання 4 сесії, від 18.10.2019р.

№  рішення

Найменування рішення

1 (48)

Про зміни у бюджеті  Ташанської сільської ради:

• Виповзький старостинський округ;
  • Шевченківський старостинський округ;
  • Горбанівський старостинський округ;
  • Помоклівський старостинський округ;
  • Денисівський старостинський округ;
  • Малокаратульський старостинський округ.

(Доповідає начальник фінансового відділу Ташанської сільської ради Хмельницька О.А., та бухгалтер кожного старостинського округу).

2 (49)

Про розробку містобудівної документації для сіл  Шевченкове, Дениси,  Виповзки Ташанської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області. (Доповідає голова Ташанської сільської ради Вовчанівський В. П.)

3 (50)

Про розроблення стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування плану зонування територій с.Ташань та с.Положаї Переяслав-Хмельницького району Київської області.

(Доповідає голова Ташанської сільської ради Вовчанівський  В.П.)

4 (51)

Про затвердження Положення «Про відділ фінансів та бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Ташанської сільської ради» Ташанської сільської ради. Положення. (Доповідає начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Хмельницька О.А.)

5 (52)

Про затвердження Положення «Про відділ загальної та організаційної роботи виконавчого комітету Ташанської сільської ради». Положення. (Доповідає начальник загального та організаційного відділу Юрченко В.Д.)

6 (53)

Про надання дозволу ПП «Євросем» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які знаходяться під міжпайовими дорогами. (Доповідає голова Ташанської сільської ради Вовчанівський В.П.)

7 (54)

Про надання дозволу ПП «Євросем» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), на невитребувані земельні частки (паї) (№674, №687, №692, №693). (Доповідає голова Ташанської сільської ради Вовчанівський В.П.)

8 (55)

Про надання дозволу ПП «Євросем» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), на земельну ділянку під господарськими будівлями та дворами орієнтовною площею 12га. (Доповідає голова Ташанської сільської ради Вовчанівський В.П.)

9 (56)

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на  місцевості):

(Доповідає землевпорядник Горбанівського старостинського округу Загребельна А.М.).

(Доповідає землевпорядник Помоклівського старостинського округу Костюк С.В.)

10 (57)

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення особистого селянського господарства :

11 (58)

Про внесення змін до рішення сесії Горбанівської сільської ради №81, від 17.10.2007року, в частині що стосується та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості): Полякову Давиду Мурмановичу.

12 (59)

Про внесення змін до рішення сесії Горбанівської сільської ради №81, від 17.10.2007року, в частині що стосується та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ОСГ у приватну власність : Полякову Давиду Мурмановичу.

13 (60)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність гр.Болілій Наталії Миколаївні 0,25га для будівництва і обслуговування житлового будинку.

(Доповідає землевпорядник Помоклівського старостинського округу Костюк С.В.)

14 (61)

Про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва:

15 (62)

Про внесення змін до рішення сесії Малокаратульської сільської ради від 15.03.2019року №329-39-VII (внести зміни: «оформлення права власності» змінити на «для оформлення права оренди») (Доповідає землевпорядник Малокаратульського старостинського округу Кравченко Г. М.)

16 (63)

Про погодження тарифів на теплову енергію (Доповідає голова Ташанської сільської ради Вовчанівський В. П.)

17 (64)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Сич Анастасії Марківни, гр.Сидорової Валентини Олександрівни, гр.Павленка Миколи Марковича, гр.Павленко Катерини Марківни. (Доповідає землевпорядник Ташанської сільської ради Головач Раїса Миколаївна).

18 (65)

«Про відмову в наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Нестеренку Юрію Петровичу. (Доповідає землевпорядник Горбанівського старостинського округу Загребельна А.М.)