Розпорядження про скликання 11 сесії,

14 липня 2020 року

№ рішення

Найменування рішення

 

ОСНОВНІ ПИТАННЯ

1 - 260

Про затвердження звіту  про виконання фінансового плану та діяльності комунального некомерційного підприємства «Переяслав-Хмельницька ЦРЛ» Переяслав Хмельницької  районної ради, сільських рад  Переяслав-Хмельницького району та Переяслав -  Хмельницької міської ради  за   1 квартал 2020 рік. (Звіт додається на 6 арк.) (Доповідає директор комунального некомерційного підприємства "Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня" Кузьменчук Л.В.)

2 - 261

Про затвердження звіту  про виконання фінансового плану та діяльності комунального некомерційного підприємства «Переяслав-Хмельницька ЦРЛ» Переяслав Хмельницької  районної ради, сільських рад  Переяслав-Хмельницького району та Переяслав -  Хмельницької міської ради  за  перше півріччя 2020 рік. (Звіт додається на 6 арк) (Доповідає директор комунального некомерційного підприємства "Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня" Кузьменчук Л.В.)

3 - 262

Про зміни до  фінансового плану КНП «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня»  на 2020 рік. (Додається) (Доповідає директор комунального некомерційного підприємства "Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня" Кузьменчук Л.В.)

4 -  263

Про збільшення орендної площі вбудованого приміщення денного стаціонару ФОП Савіську А.В. на 8,0 кв.м. з метою  надання медичних послуг населенню. Загальна площа згідно договору оренди  №17/11-2019 від 01.11.2019р становить 62,5 м2. (Заява додається) (Доповідає директор комунального некомерційного підприємства "Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня" Кузьменчук Л.В.)

5 - 264

Про надання згоди на передачу та взяття на баланс в комунальну власність територіальної громади міста Переяслава  КП   Переяславське ВУКГ свердловини  мережі водопостачання КНП „Переяслав-Хмельницька ЦРЛ”. (Доповідає директор комунального некомерційного підприємства "Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня" Кузьменчук Л.В.)

6 - 265

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік (Начальник відділу надання адміністративних послуг та державної реєстрації Горовий В.М.)

7 - 266

Про місцеві податки і збори на 2021 рік (Начальник відділу надання адміністративних послуг та державної реєстрації Горовий В.М.)

8 - 267

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік (Начальник відділу надання адміністративних послуг та державної реєстрації Горовий В.М.)

9  - 268

Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Ташанської сільської ради ОТГ за І півріччя 2020 року (Доповідає начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Хмельницька О.А.)

10 - 269

Пропозиції  про внесення змін до бюджету на 2020 рік Ташанської сільської  ради  VІI скликання від 20.12.2019 №100-VІІІ -VІI «Про сільський бюджет Ташанської сільської ради  на 2020 рік» (із наступними змінами) та додатків до нього (Доповідає начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Хмельницька О.А.)

11 - 270

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (Доповідає начальник відділу земельних відносин, архітектури та будівництва Загребельна А.М.)

12 - 271

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою для оформлення права власності на земельну ділянку під забудову (Доповідає начальник відділу земельних відносин, архітектури та будівництва Загребельна А.М.)

13 - 272

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд. (Доповідає начальник відділу земельних відносин, архітектури та будівництва Загребельна А.М.)

14  - 273

Про надання дозволу ПП «Соснова» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки по вулиці Центральна, 72-В, с. Дениси, Денисівський старостинський округ, Переяслав-Хмельницький район, Київська область під об’єкт торгівлі. (Доповідає начальник відділу земельних відносин, архітектури та будівництва Загребельна А.М.)

15 - 274

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років для іншого сільськогосподарського призначення (код КВЦПЗ-01.13) ПП «Євросем», с.Чопилки, вул. Б.Хмельницького, площею 13,0000 га. (Доповідає начальник відділу земельних відносин, архітектури та будівництва Загребельна А.М.)

16 - 275

Про надання дозволу  на розроблення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на земельну частку (пай) на відумерлу спадщину після смерті гр. Барило О.А. (Доповідає начальник відділу земельних відносин, архітектури та будівництва Загребельна А.М.)

17 - 276

Затвердження проектів землеустрою щодо відведення земель ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (Доповідає начальник відділу земельних відносин, архітектури та будівництва Загребельна А.М.)

18 - 277

Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (Доповідає начальник відділу земельних відносин, архітектури та будівництва Загребельна А.М.)

19 - 278

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за земельну частку (пай) (Доповідає начальник відділу земельних відносин, архітектури та будівництва Загребельна А.М.)

20 - 279

Про надання дозволів на виготовлення технічних документацій з інвентаризації земель масиву земель сільськогосподарського призначення колишніх колгоспів:

- с.Горбані КСП «ПРОГРЕС»;

- с. Дениси КСП «імені Петровського»;

- с. Помоклі КСП «Помоклі»;

- с. Мала Каратуль КСП «Ватутіна»;

- с. Виповзки СВК «Виповзки»;

- с. Шевченкове Рибколгосп «Перемога»;

- с. Ташань КСП «Дружба»

(Доповідає начальник відділу земельних відносин, архітектури та будівництва Загребельна А.М.)

21 - 280

Про відміну неправомірного рішення прийнятого Виповзькою сільською радою за №250, 22 сесії сьомого скликання  від 28.05.2019 року «Про надання  дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель комунальної  власності для ведення ОСГ гр. Григор’євій Лідії Іванівні» (Доповідає начальник відділу земельних відносин, архітектури та будівництва Загребельна А.М.)

 РІЗНІ ПИТАННЯ

1/313

Про виділення матеріальної допомоги гр. Романюті Олександру Михайловичу жителю Помоклівського старостинського округу Ташанської сільської ради, у зв’язку з онкологічною хворобою (Доповідає сільський голова Вовчанівський В.П.)

2/314

Про виділення матеріальної допомоги гр. Вакуленко Людмилі Іванівні, жительці  Помоклівського старостинського округу Ташанської сільської ради, у зв’язку з хворобою гемодіалізу (Доповідає сільський голова Вовчанівський В.П.)

3/315

Про виділення матеріальної допомоги гр. Романко Тетяні Григорівні на лікування чоловіка  гр. Романко Миколи Миколайовича (Доповідає сільський голова Вовчанівський В.П.)