Шановні клієнти служби зайнятості!

В зв’язку з посиленням карантинних заходів в Україні з 06.04.2020 прийом громадян у Переяслав-Хмельницькій філії КОЦЗ тимчасово обмежено

 

Подати документи для реєстрації в службі зайнятості в період карантину можна онлайн – розпочала роботу рубрика

«Електронне подання документів»

Що для цього потрібно зробити?

На сайті служби зайнятості www.dcz.gov.ua оберіть рубрику «Електронне подання документів» https://is.gd/2efViC та ознайомтесь із загальною інформацією.
Далі пропонуємо покрокову інструкцію:

  • Оберіть центр зайнятості, у якому ви плануєте перебувати на обліку як безробітний.
  • Завантажте із сайту дві заяви https://www.dcz.gov.ua/node/3248, роздрукуйте їх та заповніть власноруч. Поставте підпис та відскануйте заяви. Для цього використовуйте безкоштовні додатки на Play Market чи App Store.
  • Перелік необхідних документів для реєстрації в центрі зайнятості тут: https://is.gd/TvFMXN. Відскануйте або сфотографуйте їх.
  • Копії документів разом із заявами сформуйте в єдиний архівний файл (zip, rar).
  • Надішліть архівний файл на Е-mail обраного вами центру зайнятості. Адреси центрів зайнятості тут: https://is.gd/5duk3J .
  • Чекайте відповідь від центру зайнятості щодо ухваленого рішення. Далі тримайте звязок  із вашим кар'єрним радником через Е-кабінет.

Важливо! У заявах мають бути вказані актуальні номери телефонів та поштові скриньки. Надсилайте документи впродовж дня (з понеділка по п’ятницю) у робочі години.

У разі відсутності електронних засобів зв’язку документи можна подати через скриньку прийому кореспонденції, що розміщена на вході до філії.

Необхідно залишити копії  документів завірені власноруч:

1.  Паспорт ст.1, 2, 11 (або ІD- картка, довідка про реєстрацію місця проживання особи)

2.  Ідентифікаційний код

3.  Документ про освіту

4. Трудова книжка або інший документ що підтверджує трудову діяльність
5. Заповнити
заяву для отримання статусу безробітного та заяву на отримання допомоги по безробіттю

6. Особистий номер телефону для зворотного зв’язку чи Е-mail.

Документи будуть опрацьовуватися щодня. Вас повідомлять про прийняте рішення.

За додатковою інформацією звертайтеся :

 Е-mail: p_hmelnickiy@koblcz.gov.ua

 Viber:  +38(093)3536063,

за телефоном:  (04567)5-16-49

 

СКАЧАТИ ЗАЯВУ про надання/поновлення статусу безробітного!

 

Як отримати допомогу по частковому безробіттю?

Як отримати допомогу по частковому безробіттю? Отримати допомогу з часткового безробіття можуть застраховані особи (працівники та ФОП) у разі втрати ними частини заробітної плати через зупиненням (скороченням) виробництва продукції (виконання робіт, надання послуг) з причин економічного, технологічного характеру, виникнення надзвичайної ситуації, введення надзвичайного або воєнного стану, встановлення карантину.

Державна прикордонна служба України запрошує безробітних та пошукачів роботи на військову службу за контрактом!!!

Державна прикордонна служба України запрошує безробітних та пошукачів роботи на військову службу за контрактом!!!     22 червня 2022 року об 10.00 у Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості відбудеться презентація роботодавця за участі Державної прикордонної служби України.

Київський обласний центр зайнятості продовжує активну співпрацю з роботодавцями Київщини та допомагає їм у підборі підходящих працівників

Київський обласний центр зайнятості продовжує активну співпрацю з роботодавцями Київщини та допомагає їм у підборі підходящих працівників.