для людей із порушенням зору
Бориспільський район, Київська область

Центр зайнятості (інформування громадян)

Шановні клієнти служби зайнятості!

В зв’язку з посиленням карантинних заходів в Україні з 06.04.2020 прийом громадян у Переяслав-Хмельницькій філії КОЦЗ тимчасово обмежено

Подати документи для реєстрації в службі зайнятості в період карантину можна онлайн – розпочала роботу рубрика

«Електронне подання документів»

Що для цього потрібно зробити?

На сайті служби зайнятості www.dcz.gov.ua оберіть рубрику «Електронне подання документів» https://is.gd/2efViC та ознайомтесь із загальною інформацією.
Далі пропонуємо покрокову інструкцію:

• Оберіть центр зайнятості, у якому ви плануєте перебувати на обліку як безробітний.
  • Завантажте із сайту дві заяви https://www.dcz.gov.ua/node/3248, роздрукуйте їх та заповніть власноруч. Поставте підпис та відскануйте заяви. Для цього використовуйте безкоштовні додатки на Play Market чи App Store.
  • Перелік необхідних документів для реєстрації в центрі зайнятості тут: https://is.gd/TvFMXN. Відскануйте або сфотографуйте їх.
  • Копії документів разом із заявами сформуйте в єдиний архівний файл (zip, rar).
  • Надішліть архівний файл на Е-mail обраного вами центру зайнятості. Адреси центрів зайнятості тут: https://is.gd/5duk3J .
  • Чекайте відповідь від центру зайнятості щодо ухваленого рішення. Далі тримайте звязок  із вашим кар'єрним радником через Е-кабінет.

Важливо! У заявах мають бути вказані актуальні номери телефонів та поштові скриньки. Надсилайте документи впродовж дня (з понеділка по п’ятницю) у робочі години.

У разі відсутності електронних засобів зв’язку документи можна подати через скриньку прийому кореспонденції, що розміщена на вході до філії.

Необхідно залишити копії  документів завірені власноруч:

1.  Паспорт ст.1, 2, 11 (або ІD- картка, довідка про реєстрацію місця проживання особи)

2.  Ідентифікаційний код

3.  Документ про освіту

4. Трудова книжка або інший документ що підтверджує трудову діяльність
5. Заповнити
заяву для отримання статусу безробітного та заяву на отримання допомоги по безробіттю

6. Особистий номер телефону для зворотного зв’язку чи Е-mail.

Документи будуть опрацьовуватися щодня. Вас повідомлять про прийняте рішення.

За додатковою інформацією звертайтеся :

Е-mail: p_hmelnickiy@koblcz.gov.ua

Viber:  +38(093)3536063,

за телефоном:  (04567)5-16-49

СКАЧАТИ ЗАЯВУ про надання/поновлення статусу безробітного!

«Управління активами сільськогосподарських підприємств на сучасному етапі»

25 листопада 2021 року в Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості був проведений інформаційний онлайн-вебінар на тему: «Управління активами сільськогосподарських підприємств на сучасному етапі».

15:33:04 26.11.2021

Проведення інформаційних заходів в режимі онлайн

З метою дотримання карантинних заходів, у Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості продовжується проведення інформаційних заходів в режимі онлайн.

14:27:43 17.11.2021

Інформаційний семінар для фізичних осіб-підприємців

21 жовтня в Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості було проведено другу частину інформаційного семінару для фізичних осіб-підприємців на тему: «Онлайн-бізнес в умовах пандемії. Основи цифрового маркетингу. Facebook, Instagram, viber».

13:37:34 23.10.2021

Виїзд директора та заступника директора-начальника відділу надання соціальних послуг Переяслав-Хмельницької філії до Ташанської сільської ради

На виконання Угоди про спільну діяльність та відповідно до затвердженого графіка відвідувань на 2021 рік,  21 жовтня  відбувся виїзд директора та заступника директора-начальника відділу надання соціальних послуг Переяслав-Хмельницької філії до Ташанської сільської ради.

17:41:32 22.10.2021

Правова допомога

20.10.2021 в Переяслав-Хмельницькій міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості був проведений семінар із загальних питань зайнятості в якому взяли участь заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Любов Томченко та головний юрист відділу «Переяслав-Хмельницьке бюро  безоплатної правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Потапенко.

17:33:23 22.10.2021

Стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць із заробітною платою в розмірі не менше ніж три мінімальні заробітні плати!

08:40:37 14.09.2021

Робоча зустріч директора Ташанського центру та директора Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості

З метою налагодження співпраці з роботодавцями, 19 липня 2021 року директором Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Любов Красовою була проведена зустріч з керівником новоствореного Ташанського центру соціального обслуговування пенсіонерів та інвалідів Ташанської, Дівичківської, Студениківської сільських рад - Олександрою Омелян.

08:32:58 20.07.2021