Вакансії

Оголошується конкурс на посаду головного спеціаліста відділу у справах дітей та сім'ї

Виконавчий комітет Ташанської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ'Ї    (вища  освіта, досвід роботи  не менше 3 років у службі у справах дітей та сім'ї); Охочі взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:

13:51:52 19.04.2021

Виконавчий комітет Ташанської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: НАЧАЛЬНИК СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ'Ї    (вища  освіта, досвід роботи  не менше 3 років); Охочі взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:

09:17:26 09.03.2021