Фото без опису

ТАШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

08460, Переяслав-Хмельницький  район, село Ташань,  вул. Центральна, 7-А, ідентифікаційний код 04361605. тел.( 04567)-20242

ІІ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ  ПЕРШОЇ СЕСІЇ VІII СКЛИКАННЯ

 

 

                     с. Ташань                                                 11 листопада 2020 року                                                

 

 

          РІШЕННЯ № 26-І-VІІІ 

 

Про утворення відділу освіти, культури,

сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету

Ташанської сільської ради та затвердження

Положення про відділ освіти, культури,

сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету

Ташанської сільської ради

 

Керуючись ст. 26, ч. 4 ст. 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою здійснення повноважень у сфері освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, сільська рада ВИРІШИЛА:

 

1. Утворити юридичну особу – відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Ташанської сільської ради, місцезнаходження (юридична адреса) – 08460, с. Ташань, вул. Центральна, 7-А, Переяслав-Хмельницький район, Київська область.

 

2. Затвердити Положення про відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Ташанської сільської ради (Додаток 1).

 

3. Ташанському сільському голові Вовчанівському Василю Петровичу призначити в установленому порядку керівника відділу  освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Ташанської сільської ради.

 

4. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань  освіти, фізичного виховання, молоді, культури та  депутатської етики.

 

 

 

Сільський голова                                                                                     В. П. Вовчанівський

№26-1-VIIІ

від 11.11.2020

с. Ташань

 

 

ПОЛОЖЕННЯ  ПРО ВІДДІЛ

 

                                                  

 

Обдаровані діти - гордість нашої громади!   13 червня 2024 року в Ташанській громаді відбулося свято обдарованих дітей «Майбутнє творимо сьогодні».  

Обдаровані діти - гордість нашої громади! 13 червня 2024 року в Ташанській громаді відбулося свято обдарованих дітей «Майбутнє творимо сьогодні».  

Дитина – найбільша з усіх цінностей світу. Її творча особистість – як той тендітний паросток, що розквітає тільки на благодатному грунті. У нашій Ташанській громаді для дітей створюються саме такі умови, за яких кожна дитина може розкрити свій талант, стати єдиною і неповторною. Адже у школах працюють досвідчені педагоги, проводяться олімпіади, різноманітні акції, виставки, конкурси, змагання. Бурхливе шкільне життя не стоїть на місці: кожного дня народжуються все нові обдарування, кожний день – це свято дитячої творчості, посмішки та щирої дружби. Щирі слова привітання для юних обдарувань прозвучали від голови Ташанської громади Василя Петровича ВОВЧАНІВСЬКОГО та начальника відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Таміли Анатоліївни ДУБИНИ. Вони привітали дітей та подякували батькам, вчителям за їх безмежну працю, за те, що створюють умови для гармонійного розвитку потреб та інтересів дітей. Також голова подякував збройним силам України за можливість проведення заходу. За ініціативи голови громади учні та їх наставники отримали грошові винагороди. Найбільша кагорта обдарованих у Виповзькій гіназії.. вчитель української мови та літератури Товмач Лідія Іванівна піготувала учнів-призерів міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів у 23 номінаціях та Бейчук Богдан учень 9 класу неодноразовий призер учнівських конкурсів та олімпіад. Адже діти — не просто носії таланту, це наше майбутнє нашої Держави. Яскраві виступи юних артистів, а саме Зразкова акробатично-хореографічна студія "Міраж" та Зразковий аматорський хореографічний колектив "Вольтаж" Переяславського центру культури і мистецтв під керівництвом Людмили Бездольної та Олени Левченко супроводжували все свято, даруючи свій талант, свою творчість, своє мистецтво вдячним глядачам. Радісні очі та щасливі посмішки дітей свідчили про те, що свято вдалося на славу. І ми приєднуємося до вітань: нехай кожен наступний день дарує нові знання і відкриття, а безтурботний час дитинства триває якомога довше. Нехай наші спільні найпалкіші бажання здійсняться якнайшвидше - запанує мир в Україні, і наші діти будуть найщасливішими!

Щороку в перший літній день відзначається Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радості та надії. З цієї нагоди 30 травня в с. Мала Каратуль Ташанської територіальної громади відбувся захід присвячений цьому дню!

Щороку в перший літній день відзначається Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радості та надії. З цієї нагоди 30 травня в с. Мала Каратуль Ташанської територіальної громади відбувся захід присвячений цьому дню!

До святкування заходу долучився голова громади Василь Петрович ВОВЧАНІВСЬКИЙ, який привітав всіх присутніх з Міжнародним Днем захисту дітей. “Діти – це наше майбутнє, це майбутнє нашої Держави” — зазначив голова. Також до діток та присутніх звернувся начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Таміла Анатоліївна ДУБИНА та начальник відділу служби у справах сім’ї та молоді Катерина Михайлівна КОНДРАТЕНКО, які наголосили, ”що День захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни”. Програма заходу була насичена та цікава. Кожен заклад дошкільної освіти Ташанської територіальної громади подарував чудові номери у своєму виконанні, за що отримали солодощі та подарунки від голови громади! Захід продовжився розвагами на батутах, та різними активними локаціями. Діти – це найголовніше, що мають дорослі. Наш обов’язок зробити все можливе і неможливе, аби кожна дитина відчувала захист, безпеку, підтримку, турботу та любов. Ми маємо докласти максимум зусиль, щоб наші діти жили у мирній країні, адже вони – продовження кожного з нас. Вони – майбутнє України!

Територіальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"  ("Джура")

Територіальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

28 травня 2024 року проведено територіальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у Ташанській громаді Бориспільського району. Протягом дня змагалися 3 рої середньої вікової групи (11-14 років).  Юні джури демонстрували ерудованість, спритність, витривалість у конкурсах та змаганнях: «Історичні постаті», «Рятівник», «Стрільба»,     «Перетягування линви», «Фізична підготовка», «Метання м'яча», «Командні стрибки», «Маятник». З вітальним словом  звернулася до присутніх т.в.о. сільського голови Ташанської сільської ради Людмила Білоус.  Начальник відділу  ОКСМС Ташанської сільської ради Таміла Дубина зазначила: «Я щиро вітаю учасників гри – юних патріотів і бажаю кожному з них успіхів,  наполегливої і справедливої боротьби у грі. Запам’ятайте, «Джура» - це дружба,  наполегливість, воля до перемоги; це чудова і чесна гра, яка дає змогу молодій людині проявитися, відчути на що вона здатна.» Відповідно до протоколів суддів переможцями та призерами у середній віковій групі стали: І місце – рій «Спарта» Полого-Вергунівського ліцею; ІІ місце – рій «Соколята» Ташанської гімназії; ІІІ місце – рій «Побратими»  Виповзької гімназії.  Однак переможених у цій грі немає, тому всі рої отримали спільну подяку Ташанської ТГ та відділу ОКСМС, а також всі учасники нагороджені грамотами та медалями.   Вітаємо наших переможців! Пишаємося —ви взірець сили духу й наполегливості, гідні представники  української нації!    Бажаємо нашим  вихованцям роїв вдалих польотів і стійкості в боротьбі, козацького вишколу і гарту,  нашої перемоги і миру! 

Аматорський колектив української пісні "Злагода" на запрошення Народної артистки Оксани Пекун взяв участь в проекті Фольк -  music - "Незламні Українці".

Аматорський колектив української пісні "Злагода" на запрошення Народної артистки Оксани Пекун взяв участь в проекті Фольк - music - "Незламні Українці".

Не щодавно разом з Фольк - music - "Незламні Українці" колектив української пісні "Злагода" передали музичне вітання хлопцям і дівчатам Поліції Донеччини.

"Про безпеку дбаємо - правила вивчаємо." QUIZ-гра для учнів початкової школи закладів освіти Ташанської сільської ради.

"Про безпеку дбаємо - правила вивчаємо." QUIZ-гра для учнів початкової школи закладів освіти Ташанської сільської ради.

17 травня 2024 року Виповзька гімназія зустрічала гостей. До нас приїхали учні 3-4 класів Ташанської громади. Команди стали учасниками Quiz-конкурсу з безпеки життєдіяльності "Про безпеку дбаємо, правила вивчаємо". Питання конкурсу стосувалися безпеки на дорозі, мінної та пожежної безпеки, які залишаються актуальними для кожної дитини.

«Акценти й орієнтири виховної роботи та позашкільної освіти щодо безпеки й благополуччя дитини в закладах освіти.

«Акценти й орієнтири виховної роботи та позашкільної освіти щодо безпеки й благополуччя дитини в закладах освіти.

16 лютого 2021 року на базі КЗ «Малокаратульський ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» відбувся івент для заступників  директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, координаторів органів учнівського самоврядування та керівників шкільних методичних комісій класних керівників ЗЗСО Ташанської сільської ради на тему: «Акценти й орієнтири виховної роботи та позашкільної освіти щодо безпеки й благополуччя дитини в закладах освіти. Стратегічні напрями діяльності органів учнівського самоврядування».