Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту

ТАШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

08460, Переяслав-Хмельницький  район, село Ташань,  вул. Центральна, 7-А, ідентифікаційний код 04361605. тел.( 04567)-20242

ІІ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ  ПЕРШОЇ СЕСІЇ VІII СКЛИКАННЯ

с. Ташань                                                 11 листопада 2020 року

РІШЕННЯ № 26-І-VІІІ

Про утворення відділу освіти, культури,

сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету

Ташанської сільської ради та затвердження

Положення про відділ освіти, культури,

сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету

Ташанської сільської ради

Керуючись ст. 26, ч. 4 ст. 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою здійснення повноважень у сфері освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Утворити юридичну особу – відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Ташанської сільської ради, місцезнаходження (юридична адреса) – 08460, с. Ташань, вул. Центральна, 7-А, Переяслав-Хмельницький район, Київська область.

2. Затвердити Положення про відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Ташанської сільської ради (Додаток 1).

3. Ташанському сільському голові Вовчанівському Василю Петровичу призначити в установленому порядку керівника відділу  освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Ташанської сільської ради.

4. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань  освіти, фізичного виховання, молоді, культури та  депутатської етики.

Сільський голова                                                                                     В. П. Вовчанівський

№26-1-VIIІ

від 11.11.2020

с. Ташань

ПОЛОЖЕННЯ  ПРО ВІДДІЛ

16 лютого 2021 року на базі КЗ «Малокаратульський ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» відбувся івент для заступників  директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, координаторів органів учнівського самоврядування та керівників шкільних методичних комісій класних керівників ЗЗСО Ташанської сільської ради на тему: «Акценти й орієнтири виховної роботи та позашкільної освіти щодо безпеки й благополуччя дитини в закладах освіти. Стратегічні напрями діяльності органів учнівського самоврядування».

13:26:56 16.02.2021