Розпорядження про скликання 2 сесії, від 15.08.2019р.

№ рішення

Найменування рішення

01 (18)

Про затвердження статуту Ташанської сільської ради ОТГ. (Доповідає голова Ташанської сільської ради Вовчанівський В. П.)

02 (19)

Про затвердження інструкції з діловодства сільської ради. (Доповідає голова Ташанської сільської ради Вовчанівський В. П.)

03 (20)

Про внесення змін до рішення Ташанської сільської ради VII скликання від 18.12.2018 р. № 112 «Про сільський бюджет на 2018 р. та додатків до нього» та по старостинських округах. (Доповідає бухгалтер по кожному старостинському округу )

04 (21)

Про створення Комунального Господарства «Господар» Ташанської сільської ради. (Доповідає голова Ташанської сільської ради Вовчанівський В. П.)

05 (22)

Про затвердження Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам Ташанської сільської ради. (Доповідає головний  бухгалтер Костюк Н.М.)

06 (23)

Про виділення коштів на ремонт доріг за рахунок співфінансування Помоклівського та Малокаратульського старостинських округів. (Доповідає голова Ташанської сільської ради Вовчанівський В. П.)

07 (24)

Про затвердежння Положення про відділ земельних відносин. (Доповідає землевпорядник Головач Р.М.)

08 (25)

Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою для ведення особистого селянського господарства гр.Коваленко Олені Олегівні. (Доповідає землевпорядник Ташанської сільської ради Головач Р.М.)

09 (26)

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації для ведення товарного господарства гр.Кирпенко Надії Юріївні. (Доповідає землевпорядник Ташанської сільської ради Головач Р.М.)

10 (27)

Про припинення права користування земельною ділянкою гр.Головко Олегом Сергійовичем. (Доповідає землевпорядник Ташанської сільської ради Головач Р.М.)

11(28)

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства:

(Доповідає землевпорядник Ташанської сільської ради Головач Р.М.)

12 (29)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд:

(Доповідає землевпорядник Ташанської сільської ради Головач Р.М.)

13 (30)

Про затвердження акту обстеження зелених насаджень гр.Коваленко Олени Олегівни. (Доповідає землевпорядник Ташанської сільської ради Головач Р.М.)

14 (31)

Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою  щодо  встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) гр.Гордієнко Ганни Григорівни та гр.Гордієнка Сергія Вікторовича  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. (Доповідає землевпорядник Ташанської сільської ради Головач Р.М.)

15 (32)

Про затвердження посадових інструкцій старост сіл  Ташанської сільської ради  об’єднаної територіальної громади. (Доповідає секретар сільської ради Білоус Л.В.)