№ рішення

Найменування рішення

О С Н О В Н І    П И Т А Н Н Я

1/1

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку гр. Ткаченко А.Л. (Доповідає староста Малокаратульського старостинського округу Ходько В.В.)

2/2

Про затвердження переліку видів робіт та об’єктів на території Ташанської сільської ради для відбування адміністративного стягнення у вигляді оплачуваних суспільно-корисних робіт, покарання у виді громадських робіт засудженими та порушниками, на яких накладено стягнення у виді громадських робіт на 2023 рік (Доповідає сільський голова Вовчанівський В.П.)

3/3

Про внесення змін до Колективного договору між дміністрацією та трудовим колективом Ташанської сільської ради на 2020-2024 роки у IV розділі «Режим роботи, тривалість робочого часу та відпочинку» (Доповідає сільський голова Вовчанівський В.П.)

Реєстрація членів виконавчого комітету №1 від 03.02.2023
Поіменне голосування членів виконавчого комітету №1 від 03.02.2023