Розпорядження про скликання 10 сесії,

05 червня 2020 року

 

№ рішення

Найменування рішення

 

ОСНОВНІ ПИТАННЯ

1 – 205

Про затвердження Програми фінансової підтримки спеціалізованого комунального  підприємства Ташанської сільської ради «Ташань» на 2020-2022 роки (Доповідає заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Клименко М.В.)

2 – 206

Про погодження тарифів на водопостачання  в Шевченківському старостинському окрузі  Ташанської сільської ради (Доповідає сільський голова Вовчанівський В.П.)

2 - 207

Про виготовлення проєктно-кошторисної документації на реконструкцію нежитлової будівлі-приміщення кафе «Полтавчанка» під адміністративну будівлю органу місцевого самоврядування з ЦНАП за адресою:  вул. Центральна, 9-Г, с.Ташань, Переяслав-Хмельницького району, Київської області (Доповідає сільський голова Вовчанівський В.П.)

3 - 208

Пропозиції  про внесення змін до бюджету на 2020 рік Ташанської сільської  ради  VІI скликання від 20.12.2019 №100-VІІІ -VІI «Про сільський бюджет Ташанської сільської ради  на 2020 рік» (із наступними змінами) та додатків до нього (Доповідає начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Хмельницька О.А.)

4 – 209

Про виділення матеріальної допомоги гр.Прохорович Юрію Олександровичу на лікування дружини гр. Прохорович Юлії Леонідівні. (Доповідає сільський голова Вовчанівський В.П.)

 

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

(Доповідає начальник відділу земельних відносин  будівництва

та архітектури Загребельна А.М.)

5 - 210

Про надання дозволу на розроблення технічної  документації  із землеустрою щодо  встановлення  (відновлення)  меж  земельної  ділянки  в  натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд :

- Канівцю Ігорю Володимировичу;

- Марченку Григорію Григоровичу;

- Левченко Ганні Борисівні;

- Слизькій Ніні Кирилівні;

- Левченко Любов Іванівні;

- Герасименко Галині Іванівні;

- Штоці Тамарі Василівні.

6 - 211

Про надання дозволу на розроблення  проекту  землеустрою   щодо  відведення   земельної  ділянки  у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд :

- Кучеренку Сергію Миколайовичу;

- Остапець Ніні Петрівні.

7 - 212

Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для оформлення права спільної часткової власності  :

- Барабаш Ганні Василівні та Снігир Лідії Василівні;

- Пильтяй Ользі Борисівні, Гусєву Василю Борисовичу, Гусеву Дмитру Борисовичу.

8 - 213

Про надання дозволу на розроблення технічної  документації  із землеустрою  щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для оформлення оренди для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:

- Давиденку Анатолію Миколайовичу.

9 - 214

Про передачу в оренду земельної ділянки під об’єктом нерухомого майна (нежитловою будівлею ) – приміщення магазину:

- Усик  Олені  Федорівні.

10 – 215

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою                                                                 щодо вiдведення земельної дiлянки у власність :

-  Марченку Григорію Григоровичу;

-  Михняк Наталії Григорівні;

-  Потупі Оксані Андріївні;

- Кубар Григорію Івановичу;

- Канівцю Ігорю Володимировичу;

-  Давиденку Андрію Анатолійовичу;

- Йосипенку Григорію Васильовичу;

- Левченко Ганні  Борисівні;

- Остапець Ніні Петрівні;

- Штоці Тамарі Василівні;

- Білому Сергію Миколайовичу;

- Левченко Любов Іванівні;

- Литвинець Світлані Петрівні.                                                               

11 – 216

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для оформлення права власності на земельну частку (пай) :

- Макаренку  Михайлу Григоровичу.

12 – 217

Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  у власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства  гр. Онопрієнко Ганні  Іванівні.

13 – 218

Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  у власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства  гр. Онопрієнко  Інні Василівні.

14 - 219

Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  у власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства  гр. Харченку  Володимиру Андрійовичу.

15 – 220

Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  у власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства  гр. Яременку Василю Миколайовичу.

16 – 221

Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  у власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства  гр. Даник Софії Максимівні.

17 – 222

Про  затвердження  проекту   землеустрою  щодо  відведення  земельної   ділянки  у власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства  гр. Євтушевській  Надії Віталіївні.

18 – 223

Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  у власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства  гр. Більченку  Івану Федоровичу.

 19 – 224

Про  затвердження  проекту   землеустрою  щодо  відведення  земельної   ділянки  у власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства  гр. Терещенко  Світлані Петрівні.

20 – 225

Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  у власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства  гр. Куриленку  Віктору  Миколайовичу.

21 – 226

Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  у власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства  гр. Павловській  Надії Олександрівні

22 - 227

Про затвердження  проекту землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства  , учаснику  бойових  дій АТО - гр. Нестеренку  Юрію  Петровичу.

23 – 228

Про затвердження  проекту землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства  , учаснику  бойових  дій  АТО -  гр. Онопрієнку Анатолію Миколайовичу.

24 – 229

Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  у власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства  гр. Гайку  Григорію Михайловичу

 25 – 230

Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  у власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства  гр. Циганку   Олегу Геннадійовичу.

26 - 231

Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  у власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства гр. Пасіці   Віталію Володимировичу.

27 – 232

Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  у власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства  гр. Ярмак  Надії  Миколаївні.

28 – 233

Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  у власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства  гр. Циганку   Геннадію Григоровичу

 29 – 234

Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  у власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства  гр. Шамардаку  Олександру  Васильовичу.

30 – 235

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Якименку  Григорію  Івановичу

31 – 236

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Якименко  Ларисі  Іванівні.  

32 – 237

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Мартишко  Надії Миколаївні.

33 – 238

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кучеренко  Тетяні  Михайлівні

34 – 239

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ткаченко Тетяні Олександрівні.

35 – 240

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Педик  Наталії Іванівні.     

36 – 241

Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  у власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства  гр. Колісник  Ганні Григорівні

37 – 242

Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  у власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства  гр. Вакуленко  Оксані Дмитрівні.

38 – 243

Про затвердження  технічної  документації  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки  в  натурі  (на  місцевості ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських  будівель і споруд  гр. Ярмак  Надії  Миколаївні. 

39 - 244

Про затвердження  технічної  документації  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки  в  натурі  (на  місцевості ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських  будівель і споруд  гр. Даник  Софії  Максимівні.

40 – 245

Про затвердження  технічної  документації  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки  в  натурі  (на  місцевості ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських  будівель і споруд  гр. Павловській  Надії  Миколаївні.

41 – 246

Про затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських  будівель і споруд  гр. Гайку  Григорію  Михайловичу.

246/1

Про погодження передачі у власність  земельної  ділянки для ведення  особистого селянського  господарства   із  земель  державної власності:

-  Костюк Тамарі  Сергіївні;     

-  Кравченко Лідії  Михайлівні.

42 – 247

Про затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських  будівель і споруд  гр. Циганку  Олегу  Геннадійовичу. 

43 - 248

Про затвердження  технічної  документації  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в  натурі  (на  місцевості ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд  гр. Якименку  Григорію  Івановичу.

44 – 249

Про затвердження  технічної  документації  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки  в  натурі  (на  місцевості ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських  будівель і споруд гр. Буцику  Віталію  Петровичу. 

45 - 250

Про  затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських  будівель і споруд гр. Могильній  Надії  Андріївні. 

46 – 251

Про затвердження  технічної  документації  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки  в  натурі  (на  місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських  будівель і споруд    гр. Макарчуку  Петру  Євтуховичу.

47 – 252

Про затвердження  технічної  документації  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки  в  натурі  (на  місцевості ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських  будівель і споруд   гр. Коркач  Ользі  Михайлівні.

48 - 253

Про затвердження  технічної  документації  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки  в  натурі  (на   )  для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських  будівель і споруд гр. Колісник  Ганні   Григорівні.

49 – 254

Про затвердження  технічної  документації  із  землеустрою  щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки  в  натурі  (на  місцевості ) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських  будівель і споруд гр. Щудляк  Людмилі   Василівні.

50 - 255

Про  затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення  земельної  ділянки  у власність  для  ведення  особистого  селянського  господарства  гр. Москаленко  Любов  Петрівні.

51 – 256

Про затвердження технічної документації  із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ( код  згідно  КВЦПЗ – 01.01) гр. Братанюк  Юрія  Віталійовича.

52 - 257

Про затвердження технічної документації  із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ( код  згідно  КВЦПЗ – 01.01) гр. Братанюк  Юрія  Віталійовича.

53 – 258

Про затвердження  технічної  документації  із  землеустрою  щодо  встановлення , відновлення меж  земельних   ділянок  в  натурі  (на  місцевості ) для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва що розташовані за адресою : Київська область , Переяслав –Хмельницький район , Ташанська  сільська  рада ,  ділянки № 14,  № 105, № 198,  № 266, № 269.

54 – 259

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  в оренду для обслуговування  цілісного  майнового  комплексу  ПП «Євросем».