Розпорядження про скликання 3 сесії, від 20.09.2019р.

№ рішення

Найменування рішення

01 (33)

Про створення Центру надання адміністративних послуг та затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг  Ташанської сільської ради. (Доповідає начальник юридичного відділу Горовий В.М.)

02 (34)

Про затвердження Положення про відділ адміністративних послуг та державної реєстрації Ташанської сільської ради. (Доповідає начальник юридичного відділу Горовий В.М.)

03 (35)

Про затвердження переліку адміністративних послуг Ташанської сільської ради. (Доповідає начальник юридичного відділу Горовий В.М.)

04 (36)

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва у власність громадянам:

05 (37)

Затвердження технічної документації громадянам про передачу у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд:

(Доповідає землевпорядник Ташанської сільської ради Головач Р. М.)

(Доповідає землевпорядник Малокаратульського старостинського округу Кравченко Г.М.)

06 (38)

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства у власність громадянам:

(Доповідає землевпорядник Ташанської сільської ради Головач Р. М.)

(Доповідає землевпорядник Горбанівського старостинського округу Загребельна А.М.)

• Токар Л.П.                                                                        (Доповідає в.о. староста Денисівського старостинського округу Йосипенко Г.І.)

07 (39)

Про затвердження проектно-кошторисної документації проекту «Капітальний ремонт  ділянки дорожнього покриття  по вул. Б. Хмельницького с.Чопилки  Переяслав-Хмельницького району Київської області. (Доповідає  бухгалтер Горбанівського старостинського округу Тесленко Л.О.)

08 (40)

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд у власність громадянам:

(Доповідає землевпорядник Помоклівського старостинського округу Костюк С.В.)

(Доповідає в.о. староста Денисівського старостинського округу Йосипенко Г.І.)

09 (41)

Про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства:

(Доповідає в.о. староста Денисівського старостинського округу Йосипенко Г.І.)

10 (42)

Затвердження технічної документації про передачу  у власність громадянам земельних часток (паїв) для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва:

• Виблий Л.М.;
  • Кравченко З.П.                                                                     (Доповідає землевпорядник Ташанської сільської ради Головач Р. М.)

11 (43)

Про зміни у бюджеті Ташанської сільської ради та старостинських округів.

(Доповідає головний бухгалтер Ташанської сільської ради Костюк Н.М., та бухгалтери по кожному старостинському округу).

12 (44)

Про вступ до складу засновників комунального некомерційного підприємства Переяслав-Хмельницької районної ради  «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня». (Доповідає голова Ташанської сільської ради Вовчанівський В.П.)

13 (45)

Затвердження планів зонування території села Ташань та Положаї Переяслав-Хмельницького району Київської області.

14 (46)

Про виготовлення технічної документації на встановлення електролічильників на водонапірну башту в Горбанівському старостинському окрузі.

(Доповідає головний бухгалтер Горбанівського старостинського округу Тесленко Л.О.)

15 (47)

Про акт обстеження зелених насаджень. (Доповідає землевпорядник Ташанської сільської ради Головач Р.М.)