Руслан Кравченко: З початку повномасштабного вторгнення росії до України майже половину ФОП Київщини відкрили жінки  І саме жінки очолюють близько 28% новостворених компаній області. Відбувся перший жіночий бізнес-форум «Жіноче лідерство в часи викликів. Київщина». Захід організували КОВА, Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Business Woman Club. Обговорили роль жіночого підприємництва у формуванні, становленні та розвитку національної економіки та поспілкувалися з тими, хто продовжують впроваджувати ефективні зміни в країні.  Начальник КОВА підтримав створення «Жіночої координаційної ради Київщини» для реалізації нових ефективних проєктів – від покращення бізнес-клімату до створення кращих соціальних умов для мешканців Київщини.

З початку 2023 року в природних екосистемах на території Київської області виникло 1339 пожеж ❗ Цей показник на 268 пожеж більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомив під час брифінгу начальник управління реагування на надзвичайні ситуації Головного управління ДСНС у Київській області Анатолій Врублевський. Представник ДСНС розповів, де найбільше зафіксовано загорянь, про небезпеку самовільного спалювання сміття і сухого трав'яного настилу, розміри штрафів за це адміністративне порушення. Повідомив про складнощі, які виникають під час гасіння пожеж в екосистемі на території області. ‼ Закликав мешканців регіону бути свідомими, дотримуватися правил пожежної безпеки, не спалювати сміття чи суху траву, адже це може створювати небезпеку та спричинити виникнення пожеж в екосистемах на території нашої області.