ТАШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

08460, Переяслав-Хмельницький  район, село Ташань,  вул. Центральна, 7-А, ідентифікаційний код 04361605. тел.( 04567)-20242

ДРУГА   СЕСІЯ  VІII  СКЛИКАННЯ

с. Ташань                                                                                                               03 грудня 2020 року

РІШЕННЯ № 79-2-VІIІ

Про затвердження Плану діяльності

з підготовки проєктів регуляторних

актів на 2021 рік

Відповідно до Конституції України, статей 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 32 Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження методики проведення аналізу впливу та відстеження регуляторного акту» №308  від 11 березня 2004 року, постанови Кабінету Міністрів України «Про порядок підготовки пропозицій щодо вдосконалення проектів регуляторних актів , які розробляються органами місцевого самоврядування» №634 від 23 вересня 2014 року, враховуючи висновки постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік (додається).

2. Оприлюднити План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Ташанської сільської ради на 2021 рік в порядку, визначеному чинним законодавством.

3. Рішення набуває чинності з дня його оприлюднення.

4. Доручити секретарю сільської ради Білоус Л.В. забезпечити оприлюднення на офіційному сайті сільської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету та планування соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                      В. П. Вовчанівський

№ 79-2-VIIІ

від 03.12.2020