Сіверська Оксана Леонідівна - начальник відділу реєстрації та надання адміністративних послуг

тел. +38(096) 573-03-63, +38(093)540-83-93

Кошти на лікування та реабілітацію військовослужбовців, зібраних під час проведення фестивалю «Масниця. Колодія»

Нині доля України в руках військовослужбовців Збройних Сил України, адже саме на їхніх плечах лежить найбільший тягар відповідальності за долю української держави та захист її територіальної цілісності. Майже з перших днів війни Ташанська громада для військових Збройних Сил України почала активно займатися допомогою. І на сьогодні виконавчий комітет Ташанської сільської ради передає кошти на лікування та реабілітацію військовослужбовців, зібраних під час проведення фестивалю «Масниця. Колодія»,  загальна сума зібраних коштів становила 71256.00 грн.

Єдиний квиток дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, мають право на безоплатне відвідування кінотеатрів, виставок, музеїв, спортивних споруд та безкоштовний проїзд у громадському міському (приміському) транспорті

Зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення

МВС та Парламент працюють над посиленням відповідальності за вчинення домашнього насильства чи насильства за ознакою статі Зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення (законопроєкт № 8329). Це пов'язано із ратифікацією Стамбульської конвенції. Зміни передбачають: збільшення вдвічі розмірів штрафів за вчинення домашнього насильства; адміністративну відповідальність за вчинення сексуального домагання; збільшення розмірів штрафів за невиконання термінового заборонного припису. Законопроєкт передбачає визначення дитини потерпілою, якщо вона була присутньою при вчиненні домашнього насильства чи насильства за ознакою статі.