Інформаційний семінар для фізичних осіб-підприємців

21 жовтня в Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості було проведено другу частину інформаційного семінару для фізичних осіб-підприємців на тему: «Онлайн-бізнес в умовах пандемії. Основи цифрового маркетингу. Facebook, Instagram, viber».

Виїзд директора та заступника директора-начальника відділу надання соціальних послуг Переяслав-Хмельницької філії до Ташанської сільської ради

На виконання Угоди про спільну діяльність та відповідно до затвердженого графіка відвідувань на 2021 рік,  21 жовтня  відбувся виїзд директора та заступника директора-начальника відділу надання соціальних послуг Переяслав-Хмельницької філії до Ташанської сільської ради.

Правова допомога

20.10.2021 в Переяслав-Хмельницькій міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості був проведений семінар із загальних питань зайнятості в якому взяли участь заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Любов Томченко та головний юрист відділу «Переяслав-Хмельницьке бюро  безоплатної правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Потапенко.

Стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць із заробітною платою в розмірі не менше ніж три мінімальні заробітні плати!

Робоча зустріч директора Ташанського центру та директора Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості

З метою налагодження співпраці з роботодавцями, 19 липня 2021 року директором Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Любов Красовою була проведена зустріч з керівником новоствореного Ташанського центру соціального обслуговування пенсіонерів та інвалідів Ташанської, Дівичківської, Студениківської сільських рад - Олександрою Омелян.