Державна прикордонна служба України запрошує безробітних та пошукачів роботи на військову службу за контрактом!!!     22 червня 2022 року об 10.00 у Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості відбудеться презентація роботодавця за участі Державної прикордонної служби України.

Київський обласний центр зайнятості продовжує активну співпрацю з роботодавцями Київщини та допомагає їм у підборі підходящих працівників.

«Управління активами сільськогосподарських підприємств на сучасному етапі»

25 листопада 2021 року в Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості був проведений інформаційний онлайн-вебінар на тему: «Управління активами сільськогосподарських підприємств на сучасному етапі».

Проведення інформаційних заходів в режимі онлайн

З метою дотримання карантинних заходів, у Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості продовжується проведення інформаційних заходів в режимі онлайн.