для людей із порушенням зору

Інформаційний семінар для фізичних осіб-підприємців

Дата: 23.10.2021 13:37

21 жовтня в Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості було проведено другу частину інформаційного семінару для фізичних осіб-підприємців на тему: «Онлайн-бізнес в умовах пандемії. Основи цифрового маркетингу. Facebook, Instagram, viber».

У даному заході взяли участь SMM-менеджер Олександра Дем’яненко  та фізичні особи-підприємці, які були слухачами семінару, який відбувся 07 жовтня 2021 року.

Олександра Дем’яненко  продовжила знайомити та навчати учасників заходу, як зробити свій біснес помітним в інтернеті, використовуючи всі можливості соціальних мереж.  Для підприємців це особливо вигідно, так як про їхній бізнес дізнаються не лише в Переяславі, а й за його межами.

Центр розвитку підприємництва працює на постійній основі та запрошує роботодавців та шукачів роботи скористатися послугами та взяти участь у заходах!

За більш детальною інформацією можна звертатись за телефонами: (04567) 5-16-82, (04567) 5-53-95, (04567) 5-17-54