Військова частина 3085 запрошує безробітних Переяславщини на військову службу за контрактом

Фото без опису02 листопада 2021 року в Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості відбулася презентація  Військової частини 3085.

Відкрила захід директор Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Любов  Красова, яка проінформувала присутніх про стан ринку праці та про основні послуги служби зайнятості.

Представники Військової частини 3085 підполковник Едуард Ступаренко та командир взводу лейтенант Максим Олійников,  ознайомили присутніх з переліком вакантних посад, які на сьогодні потребують укомплектування, зі специфікою роботи, особливостями прийому на службу, вимогами до кандидатів, умовами праці,  розміром грошового забезпечення, графіком роботи та соціальним пакетом.  

Перевагою презентації є можливість для пошукачів роботи безпосередньо зустрітися з роботодавцем, з’ясувати всі питання, що виникають під час індивідуальної співбесіди.  Саме цим і скористалися  учасники заходу. Під час активного діалогу з представником  роботодавця, шукачі роботи отримали відповіді на всі питання, які їх найбільше цікавили.

 

 

Всіх бажаючих, яких зацікавила дана інформація запрошуємо до Переяслав – Хмельницької міськрайонної філії КОЦЗ за адресою: м. Переяслав, вул. Шевченка, 23, каб.№ 14,11 телефони для довідок (04567)5-16-82, (04567)5-53-95, (04567) 5-17-54.