ДО УВАГИ ПОШУКАЧІВ РОБОТИ ПЕРЕЯСЛАВЩИНИ!

Дата: 28.05.2021 12:00

ДО УВАГИ ПОШУКАЧІВ РОБОТИ ПЕРЕЯСЛАВЩИНИ!

Переяслав-Хмельницька міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості інформує про наявні актуальні вакансії у ТОВ «Київміськвторресурси». Місце проведення робіт м. Київ, вул. Є.Маланюка,112.

ТОВ «Київміськвторресурси» - підприємство, яке займається збиранням та переробкою вторинної сировини.

На сьогодні підприємство має потребу в укомплектуванні вакансій за професією: водій автотранспортних засобів (на вантажні автомобілі) із розміром заробітної плати від 20 000,0 до 25 000,0 грн. Підприємство надає: соц.пакет+безкоштовне медичне обслуговування, гуртожиток, спецодяг,  харчування ( за рахунок працівника).

Всіх бажаючих, яких зацікавила дана інформація запрошуємо до Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості за адресою: вул. Шевченка, 23, м. Переяслав, каб.14,11 телефони для довідок (04567)51682, (04567)51754, (04567)51649