20.10.2021 в Переяслав-Хмельницькій міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості був проведений семінар із загальних питань зайнятості в якому взяли участь заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Любов Томченко та головний юрист відділу «Переяслав-Хмельницьке бюро  безоплатної правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Потапенко.

Фото без опису

Під час зустрічі, Юлія Потапенко інформувала про порядок отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги фізичними особами та он-лайн сервіси Міністерства юстиції. Також провела індивідуальні консультації для осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості. Особлива увага була приділена трудовому законодавству.

Фото без опису

Любов Томченко в свою чергу ознайомила з послугами Державної служби зайнятості та сучасними підходами щодо їх отримання, електронними сервісами служби, перевагами легальної зайнятості, загрозами нелегальної трудової міграції та  інформацією про стан ринку праці.