для людей із порушенням зору

Проведення інформаційних заходів в режимі онлайн

Дата: 17.11.2021 14:27

З метою дотримання карантинних заходів, у Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості продовжується проведення інформаційних заходів в режимі онлайн.

Так 16.11.2021 року був проведений інформаційний вебінар  на тему «Депозити банків України в сучасних умовах» за участі Віти Виноградньої кандидата економічних наук, доцента кафедри фінансів, обліку і оподаткування   Університету Григорія Сковороди у Переяславі. Слухачами були безробітні особи, які перебувають на обліку.

Під час проведення вебінару присутніх знайомили з депозитною політикою банків України та її вплив на ефективність залучення депозитних ресурсів.

Центр розвитку підприємництва працює на постійній основі та запрошує роботодавців та шукачів роботи скористатися послугами та взяти участь у заходах!

За більш детальною інформацією можна звертатись за телефонами: (04567) 5-16-82, (04567) 5-53-95, (04567) 5-17-54