ПРОТОКОЛ засідання організаційного комітету з проведення громадських обговорень кандидатів на затвердження на посади старост в округах Ташанської сільської ради

ПРОТОКОЛ №1 засідання організаційного комітету з проведення громадських обговорень кандидатів на затвердження на посади старост в округах Ташанської сільської ради

НОВИЙ АСФАЛЬТ ПОЧАЛИ ПРОКЛАДАТИ НА ПІВНІЧНО-СХІДНОМУ ОБХОДІ КИЄВА В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА»

У Бориспільському районі триває оновлення дороги регіонального значення Північно-Східний обхід міста Київ. Наразі дорожники влаштовують фінішний шар асфальтобетону на проїзній частині та з’їздах.

"Як отримати житло або грошову компенсацію від держави? Послуги на Гіді"

Гід з державних послуг підкаже, як отримати житло або грошову компенсацію від держави для різних категорій громадян: дітям-сиротам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам антитерористичної операції або шахтарям.