для людей із порушенням зору

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про проведення громадського обговорення кандидатур старост на території новоутворених старостинських округів

Дата: 05.11.2021 14:30

ТАШАНСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО  РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

с.Ташань                                                                                                       від  05.11.2021 року

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я  № 58-од

сільського  голови

Про проведення громадського обговорення кандидатур старост

на території новоутворених старостинських округів

З метою сприяння територіальній громаді у здійсненні права на участь у місцевому самоврядуванні та забезпечити належного рівня діяльності Ташанської сільської територіальної громади, на виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо розвитку інституту старост» від 14.07.2021 року №1638-IX та відповідно до Порядку проведення громадського обговорення кандидатур старост Ташанської сільської територіальної громади, затвердженого рішенням Ташанської сільської ради №523-15-VIII від 15.09.2021 року :

1. Оголошую проведення громадських обговорень кандидатур  старост в новоутворених старостинських округах у термін з 08.11.2021 по 12.11.2021 року.

2. Виношу на громадське  обговорення кандидатури на посаду старости :

-  у Денисівський старостинський округ (с. Дениси, с. Положаї) – МАЗУР Ірину Дмитрівну;

- у Виповзький старостинський округ (с. Виповзки, с. Шевченкове) -

- ГАВРІЛОВУ Олену Іванівну;

- ЛИТУНА Віктора Михайловича.

3. Для організації проведення громадських обговорень та забезпечення їх документального оформлення, створити організаційний комітет у складі:

БІЛОУС Людмила Вікторівна – секретар сільської ради, голова організаційного комітету;

ГОРОВИЙ Володимир Миколайович – начальник відділу з надання адміністративних послуг та державної реєстрації – державний реєстратор, секретар організаційного комітету;

члени комітету:

КОСИНСЬКА Надія Вікторівна, діловод Денисівського старостинського округу;

ЛЕТЯК Галина Григорівна, соціальний працівник Денисівського старостинського округу;

БОЛІЛА Наталія Андріївна, діловод Шевченківського старостинського округу;

СТУПАК Лідія Дмитрівна, землевпорядник Шевченківського старостинського округу;

ГОРА Валентина Іванівна, діловод Виповзького старостинського округу;

БАРАБАШ Галина Василівна, землевпорядник Виповзького старостинського округу;

ЯКИМЕНКО Олена Георгіївна, завідувач сільського клубу с. Положаї.

4. Організаційному комітету у своїй роботі керуватися Порядком проведення громадського обговорення кандидатур старост Ташанської сільської територіальної громади №523-15-VIII від 15.09.2021 року.

5. Консультації з громадськістю проводити у формі вивчення громадської думки та шляхом зібрання підписних листів. Підготувати протокол з результатами вивчення громадської думки.

6. Під час проведення громадських обговорень, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, дотримуватися протиепідемічних заходів, відповідно до встановленої зони.

7. Секретарю сільської ради забезпечити розміщення інформаційних повідомлень про проведення громадських обговорень кандидатур старост об’єднаного старостинського округу на офіційному сайті Ташанської сільської ради, групі «Ташанська об’єднана територіальна громада» у соціальній мережі «Фейсбук».

8. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                 Василь ВОВЧАНІВСЬКИЙ