ПРОТОКОЛ №1 засідання організаційного комітету з проведення громадських обговорень кандидатів на затвердження на посади старост в округах Ташанської сільської ради

ПРОТОКОЛ №1

12 листопада                                                                                   с. Ташань

Нами, організаційним комітетом, створеним розпорядженням сільського голови від 05.11.2021 року № 58-од в складі:

Голова комітетуБілоус Людмила Вікторівна  (секретар сільської ради);

Секретар комітетуГоровий Володимир Миколайович (начальник відділу з надання адміністративних послуг);

Члени комітету:

- Косинська Надія Вікторівна (діловод Денисівського старостинського округу);

- Летяк Галина Григорівна (соціальний працівник КНП Амбулаторія загальної практики сімейної медицини);

- Ступак Лідія Дмитрівна (провідний спеціаліст відділу земельних відносин);

- Гора Валентина Іванівна (діловод Виповзького старостинського округу);

- Барабаш Галина Василівна (провідний спеціаліст відділу земельних відносин);

- Якименко Олена Георгіївна (завідувач сільського клубу с. Положаї).

На виконання вищезазначеного розпорядження та відповідно до Порядку проведення обговорення кандидатур старост від 15.09.2021 року № 523-15-VIII в період з 08.11.2021 по 12.11.2021 року проведені консультації з громадськістю у формі вивчення громадської думки шляхом зібрання підписних листів.

За результатами роботи організаційного комітету проведено вивчення громадської думки та відповідно зібрана слідуюча кількість підписних листів:

1. Денисівський старостинський округ (с. Дениси, с. Положаї) зареєстровано 446 жителів, що мають право голосу (старші 18 років), всього населення даного старостинського округу становить 539 осіб.

За кандидатуру Мазур Ірину Дмитрівну зібрано 111 підписних листів, що складає 24,89 % від зареєстрованих жителів с. Дениси та с. Положаї, що мають право голосу згідно законодавства (старші 18 років).

2. Виповзький старостинський округ (с. Виповзки, с. Шевченкове) зареєстровано 607 жителів, що мають право голосу,  всього населення даного старостинського округу становить 833 особи.

За кандидатуру Гаврілову Олену Іванівну зібрано 156 підписних листів, що складає 25,70 % від зареєстрованих жителів даного старостинського округу, та які мають право голосу (старші 18 років).

За кандидатуру Литун Віктора Михайловича зібрано 162 підписних листів, що складає 26,69 % від зареєстрованих жителів старостинського округу, що мають право голосу відповідно до законодавства (старші 18 років).

Голова                        ___________

Секретар                   ___________

Члени                        ___________

Додатоксписки виборців станом на 31.10.2021 рік, на 1 аркуші.