У Бориспільському районі триває оновлення дороги регіонального значення Північно-Східний обхід міста Київ. Наразі дорожники влаштовують фінішний шар асфальтобетону на проїзній частині та з’їздах.

Про це повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін за інформацією територіальної Служби автомобільних доріг.

«Автошлях Північно-Східний обхід міста Київ має довжину в 26,4 км. Він сполучає між собою дві міжнародні траси М-03 Київ-Харків-Довжанський та М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі. Зрозуміло, що дорога має важливе логістичне значення, саме тому вона стала одним із об’єктів, який цьогоріч оновлюється в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво»», – прокоментував Василь Володін.

Цьогоріч ремонтується ділянка автошляху протяжністю 12,3 км. У рамках виконання робіт посилили дорожній одяг на основному проїзді щебенево-піщаною сумішшю з додаванням цементу, укріпили узбіччя та влаштували вирівнюючий шар асфальтобетону.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА