Вебінари на тему: «Використання нових технологічних продуктів банків для фізичних осіб в сучасних умовах»

 

В Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості продовжується проведення інформаційних вебінарів за участі викладачів  Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди».

Так 17.03.2021  та 18.03.2021 року у Центрі розвитку підприємництва були проведені вебінари на тему «Використання нових технологічних продуктів банків для фізичних осіб в сучасних умовах». Слухачами були учні Державного професійно-технічного навчального закладу «Переяслав-Хмельницький ЦПТО» та безробітні, які перебувають на обліку.

Під час проведення вебінарів присутніх інформували про суть новітніх банківських продуктів і технологій, їх різновиди та класифікацію, про роль і місце банківських інновацій у забезпеченні стійкої конкурентоспроможності на ринку банківських послуг, етапи впровадження новітніх продуктів і технологій у банку тапереваги і недоліки застосування інтернет-технологій у банку.

 

Фото без опису

 

Центр розвитку підприємництва працює на постійній основі та запрошує роботодавців та шукачів роботи скористатися послугами та взяти участь у захода!