Безробітних Переяслав-Хмельницької МРФ КОЦЗ навчали планувати та економити сімейний бюджет

Дата: 25.02.2021 16:46

25лютого 2021 року в Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості був проведений інформаційний вебінар для безробітних на тему: «Особистий та сімейний бюджет: лайфхаки з планування та економії».

Кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди» Леся Тірбах навчала учасників заходу, як правильно вести особистий бюджет та економити сімейний бюджет, підвищити розуміння повсякденних фінансових питань для ефективного управління особистими фінансами, уникнення фінансових пасток. Особливу увагу приділила необхідності ведення особистого бюджету та ефективності формування резервного фонду.

Участь безробітних у вебінарах з фінансової грамотності допомагає в досягненні особистих цілей, забезпечує почуття стабільності, та й просто допомагає побудувати міцний фундамент, на якому можна планувати подальше життя.