ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ ТАШАНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Шановні жителі Ташанської громади, Міністерство розвитку громад та території України, просить Вас звернути увагу на можливості такої економії для кожного домогосподарства, зокрема:

Ташанська сільська рада повідомляє

«Ташанська сільська рада Бориспільського району Київської області  повідомляє, що відповідно до рішення Ташанської сільської ради від 11.08.2022 року № 1130-27-VIII «Про затвердження акту опису нерухомого майна» та Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, 08 вересня 2022 року було взято на облік безхазяйне нерухоме майно, а саме:

Ініціатива Президента України - UNITED24

Ініціатива Президента України UNITED24 — ініціатива Президента України Володимира Зеленського. Завдання фандрейзингової платформи — стати головним вікном для збору пожертв на підтримку Украі?ни. Кошти надходять на рахунки Національного банку України та спрямовуються профільними міністерствами на найголовніші потреби за трьома напрямами: