Правила безпеки у темний період часу

Відповідно до чинного законодавства, дітям віком до 16 років забороняється перебування на вулицях без супроводу дорослих з 22 години. В умовах воєнного стану та запровадження режиму економії енергоресурсів батьки зобов’язані контролювати перебування дітей на вулицях населеного пункту, враховуючи той факт, що вуличне освітлення у більшості випадків відсутнє, або ж максимально обмежене.

При мінімальній освітленості тротуарів, водіям надскладно вчасно зреагувати на пішохода. Забезпечте дітей мінімальним захистом у вигляді світловідбивних нашивок на рукава верхнього одягу, а більш старшим – роз’ясніть про можливість використання ліхтарика при перетині дороги.

Адже на Вас батьків, Сімейним кодексом України покладено обов’язок піклуватися про здоров’я дитини.

Повідомляємо, що відповідно до чинного законодавства передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Також нагадуємо, про комендантську годину на території Київської області, яка діє щодня з 23:00 до 05:00.

Обмеженнями під час дії комендантської години є заборона пересування пішки та на транспорті, а також перебування на вулиці й громадських місцях.

Бережіть себе, дотримуйтесь вимог комендантської години та не ігноруйте сигнали повітряної тривоги!

Інформує Бориспільська окружна прокуратура