«Ташанська сільська рада Бориспільського району Київської області  повідомляє, що відповідно до рішення Ташанської сільської ради від 11.08.2022 року № 1130-27-VIII «Про затвердження акту опису нерухомого майна» та Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, 08 вересня 2022 року було взято на облік безхазяйне нерухоме майно, а саме:

• нежитлова будівля загальною площею 127,3 кв.м., що розташована за адресою: Київська область, Бориспільський район, село Тарасівка, вулиця Шевченка, будинок 36.

Можливих власників зазначеного майна з підтверджуючими документами щодо права на власність просимо звернутися до Ташанської сільської ради  протягом року з дня взяття на облік безхазяйного нерухомого майна за адресою: Київська область, Бориспільський район, село Ташань, вулиця Центральна, будинок, 7-А»