Зустріч з працівником Переяславського управління Бориспільської філії Київського обласного центру зайнятості у Ташанській громаді

17.08.2023 року у приміщенні ЦНАПу виконавчого комітету  Ташанської сільської ради відбулася зустріч з працівником Переяславського управління Бориспільської філії Київського обласного центру зайнятості та жителями громади.

Електронна форма Погосподарського обліку у  виконавчому комітеті  Ташанської сільської ради

Електронна форма Погосподарського обліку у виконавчому комітеті Ташанської сільської ради

Програма «Погосподарський облік» призначена для оперативного внесення відомостей про житловий фонд на території громади, якісного обліку наявних земельних ділянок, сільськогосподарської техніки та іншої інформації, необхідної для формування книги погосподарського обліку.

Зустріч з керівництвом «Переяславського управління Бориспільської філії Київської області центру зайнятості».

28 березня 2023 року відбулася зустріч в Ташанському ЦНАПі з представниками «Переяславського управління Бориспільської філії Київської області центру зайнятості», начальником управління Красовою Любов Андріївною та заступником начальника управління - начальник відділу кар ҆єрного консультування Любов Томченко.