Якщо при використанні ПРРО задіяні касири, то для кожного ПРРО необхідно створити окрему печатку   Головне управління ДПС у Київській області інформує платників податків, що  відповідно до частини другої  статті 12 Закону України від 05.10.2017 № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги», користувачі електронних довірчих послуг зобов’язані, зокрема, забезпечувати конфіденційність та неможливість доступу інших осіб до особистого ключа та невідкладно повідомляти надавача електронних довірчих послуг про підозру або факт компрометації особистого ключа.

З 01.10.2023 штрафні санкції за порушення норм Закону України про застосування РРО застосовуються до всіх суб’єктів господарювання   Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що згідно з Законом України від 30.06.2023 року №3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», контролюючі органи мають право проводити перевірки за період, починаючи з 24 лютого 2022 року по день закінчення воєнного стану в частині дотримання суб’єктами господарювання норм Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» у загальному порядку.