Добровільне виконання обов’язку щодо використання РРО/ПРРО усуває підстави для проведення фактичних перевіро

Головне управління ДПС у Київській області нагадує платникам податків, що обов’язок використання РРО/ПРРО всіма платниками єдиного податку ІІ-ІУ груп під час здійснення ними розрахункових операцій набрав чинності ще з 01 січня 2022 року та не був відмінений з 24 лютого 2022 року у зв’язку з введенням режиму воєнного стану в Україні.

ПРРО забезпечує функціонал, що відповідає вимогам закону про РРО, а скачати його можна з сервера ДПС безкоштовно   Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що відповідно до абзацу 37 ст. 2 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», програмний реєстратор розрахункових операцій - програмний, програмно-апаратний або програмно-технічний комплекс у вигляді технологічного та/або програмного рішення, що використовується на будь-якому пристрої та в якому фіскальні функції реалізовані через фіскальний сервер контролюючого органу і який призначений для реєстрації розрахункових операцій при продажу товарів (наданні послуг), операцій з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі та/або реєстрації кількості проданих товарів (наданих послуг), операцій з приймання готівки для виконання платіжних операцій. Контролюючий орган забезпечує безоплатне програмне рішення для використання суб’єктом господарювання.

Як перевірити розрахунковий документ (чек), виданий ПРРО, що працює в режимі офлайн

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що в розрахунковому документі (чеку) обов’язково повинна бути наявна позначка про проведення розрахункової операції в режимі офлайн.