Аматорський колектив української пісні "Злагода" на запрошення Народної артистки Оксани Пекун взяв участь в проекті Фольк -  music - "Незламні Українці".

Аматорський колектив української пісні "Злагода" на запрошення Народної артистки Оксани Пекун взяв участь в проекті Фольк - music - "Незламні Українці".

Не щодавно разом з Фольк - music - "Незламні Українці" колектив української пісні "Злагода" передали музичне вітання хлопцям і дівчатам Поліції Донеччини.

"Про безпеку дбаємо - правила вивчаємо." QUIZ-гра для учнів початкової школи закладів освіти Ташанської сільської ради.

17 травня 2024 року Виповзька гімназія зустрічала гостей. До нас приїхали учні 3-4 класів Ташанської громади. Команди стали учасниками Quiz-конкурсу з безпеки життєдіяльності "Про безпеку дбаємо, правила вивчаємо". Питання конкурсу стосувалися безпеки на дорозі, мінної та пожежної безпеки, які залишаються актуальними для кожної дитини.

16 лютого 2021 року на базі КЗ «Малокаратульський ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» відбувся івент для заступників  директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, координаторів органів учнівського самоврядування та керівників шкільних методичних комісій класних керівників ЗЗСО Ташанської сільської ради на тему: «Акценти й орієнтири виховної роботи та позашкільної освіти щодо безпеки й благополуччя дитини в закладах освіти. Стратегічні напрями діяльності органів учнівського самоврядування».