Нарада з працівниками закладів культури громади

Дата: 28.01.2021 14:13

Нарада з працівниками закладів культури громади

28 січня 2021 року у Будинку культури села Помоклі Ташанської сільської ради  відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту за участю начальника Таміли Дубини та голови Ташанської сільської ради Василя Вовчанівського проведено нараду працівників культури. Під час зустрічі висвітлювались проблемні питання галузі культури в розрізі сільських закладів культури: мережа, ремонти, зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури, а також обговорювали питання щодо модернізація клубної діяльності на селі, поліпшення ефективності роботи клубних закладів громади на основі поєднання традиційних та новітніх форм і методів культурно-дозвіллєвої діяльності, внесення креативності та нових форм роботи, участь в заходах різних рівнів, широке інформування громадськості про заходи шляхом оприлюднення інформаційних, фото та відеоматеріалів в засобах масової інформації (в фейсбуці, в групі Ташанська громада), розвиток культурно-пізнавального туризму з метою сприяння збереженню культурної спадщини та промоція цілісного орієнтованого на майбутнє її розуміння.

Інформація головного спеціаліста

відділу освіти, культури, сім’ї,

молоді та спорту виконавчого комітету

Ташанської сільської ради