Дата: 16.02.2021 13:26

16 лютого 2021 року на базі КЗ «Малокаратульський ЗЗСО І-ІІ ступенів – ЗДО» відбувся івент для заступників  директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, координаторів органів учнівського самоврядування та керівників шкільних методичних комісій класних керівників ЗЗСО Ташанської сільської ради на тему: «Акценти й орієнтири виховної роботи та позашкільної освіти щодо безпеки й благополуччя дитини в закладах освіти. Стратегічні напрями діяльності органів учнівського самоврядування».

З вітальним словом до учасників практикуму звернулася начальник відділу Таміла Дубина та ознайомила із змінами в освітній галузі Ташанської сільської ради.

Головний спеціаліст відділу Тетяна Красюк акцентувала увагу на шляхах формування та ефективності використанні інноваційних освітніх практик в діяльності сучасного педагога.

Педагоги взяли участь в інтерактивній комунікації «Педагогічний інструментарій сучасного педагога», під час якої розробили концепт-проєкти «Медіапростір, «Виховуємо патріотів», «ДжерелоLIFE», «STEM/ STEАM - створюємо сучасний освітній простір».

Головний спеціаліст Тетяна Красюк