Вшануймо пам'ять Героя, який віддав життя за рідну землю та нашу свободу.

Зражевський Андрій Васильович, народився 12 жовтня 1990 року в селі Улянівка  Бориспільського (Переяслав-Хмельницького) району Київської області.

В селі пройшли його  дитячі роки. У 1998 році пішов у 1 клас Улянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яку закінчив у 2009 році. Після закінчення школи навчався в м. Києві, де фактично і проживав, а згодом працював зварювальником.

Батько - Зражевський Василь Дмитрович, 1950 року народження, мати - Зражевська Катерина Борисівна, 1955 року народження.

Андрій Васильович мав сім'ю.

У перший день повномасштабного вторгнення Андрій пішов до Київського військкомату  добровольцем.  Вже 25 лютого 2022 року був мобілізований до лав ЗСУ  і направлений до 101-ї бригади, захищав зі своїми побратимами місто Бучу.
            Згодом Андрій Васильович був направлений у саме пекло російсько-української війни - на Донеччину. Служив стрільцем  другого взводу  другого батальйону.  Під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку  захисник зазнав тяжких мінно-вибухових травм.
            Нажаль, життя Андрія Васильовича, врятувати не вдалося. Серце воїна зупинилося 15 листопада 2022 року в Дніпропетровській  обласній лікарні імені Мечникова. На сільському цвинтарі  в селі Улянівка  Героя поховали  21 листопада 2022 року.

Андрій Васильович був добрий, веселий, справедливий, трудолюбивий, хоробрий, вів активний спосіб життя… Таким назавжди лишився у наших  спогадах.