Місія Благодійного фонду «Право на захист» захищати людей в ситуаціях конфліктів, катастроф, вимушених переміщень, міграцій та уможливлювати системні зміни, які попереджають такі ситуації. Ціль - допомагати тим, хто цього потребує. Благодійний фонд «Право на захист» — це провідна правозахисна українська організація, що також надає психосоціальну та матеріальну підтримку внутрішньо переміщеним особам та людям, які постраждали від воєнних дій, а також біженцям, шукачам захисту в Україні та особам без громадянства. Юристи, психологи, соціальні працівники та експерти з цивільного захисту БФ «Право на захист»  проводять тренінги та групові сесії задля посилення спроможності громад, державних установ та волонтерських організацій.

Волонтерство та благодійність сьогодні як ніколи є актуальними.
          На даний час особливої підтримки потребують люди, які змушені залишити свої домівки внаслідок воєнної агресії російської федерації. Частина таких людей поселилась в нашій громаді. На допомогу їм прийшли, як жителі громади, так і благодійні фонди.
         03 листопада  2023 року до Ташанської громади в місце компактного проживання  для внутрішньо переміщених осіб, що розташоване в центрі соціального обслуговування пенсіонерів та інвалідів Ташанської сільської ради та Студениківської сільської ради завітали представники  Благодійного фонду «Право на захист», та надали гуманітарну допомогу, а саме: матраци, ліжка односпальні металеві, ковдри (пледи), вологі серветки, шампуні, спальні мішки, сонячні ліхтарі, простирадла, каністри 20л., гігієнічні набори сімейні, підгузки для дорослих, подушки, комплекти постільної білизни, рушники, кухонні набори, термоси. З побутової техніки отримали мікрохвильові печі, електричні плити з духовкою, водонагрівач.


        Приємно чути слова подяки та бачити щирі посмішки переміщених осіб.
       Ми дякуємо за співпрацю, бо ваша робота приносить тепло і радість в серця людей.
"БФ «Право на захист»,  
https://r2p.org.ua/category/pro-nas, — провідна неурядова правозахисна організація, визнана лідером громадського сектору у сфері міграції в Україні. Організації-партнери, донорські організації, медіа та бенефіціари визнають Фонд провідною організацією у своїй сфері. Багаторічні партнери - УВКБ ООН, HIAS, Acted, IRC та інші міжнародні організації, довірою та співпрацею з якими ми пишаємось, які здійснюють моніторинг дотримання прав та свобод людей, що перетинають кордон, доправляють гуманітарні вантажі у громади та колективні центри, а також здійснюють реєстрацію на грошову допомогу від міжнародних партнерів. Фонд готовий докладати додаткових зусиль для безпечного та гідного життя в Україні.

Пам'ятаймо, що в цей важкий час важливо допомагати одне одному, бо підтримка робить нас сильнішими і наближує перемогу.

СЛАВА УКРАЇНІ!