Ми продовжуємо навчатися проєктному менеджменту та грантрайтингу. У рамках проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних  та залучення громад» в м.Києві 28-29.08.2023 року  пройшов тренінг для 16 громад Київської області (по 3 учасника з громади).

Тренерка з проєктного менеджменту та моніторингу Катерина Константинова та грантрайтер  Катерина Бова навчали, як працювати з проєктами у громадах, якісно писати грантові заявки та допомагали підготувати ідеї учасників для презентації донорам. Модератором тренінгу був Денис Блощинський, який відповідав за розробку методології тренінгу та ефективне поєднання практики та теорії під час навчання.

У результаті команди вийшли на новий рівень роботи з власними грантовими заявками і вже 11-12.09.2023 року зможуть їх презентувати донорам.

Проєкт організовується за підтримки МОМ з квітня 2023 року.