1 вересня 2023 року Ташанська громада отримала гуманітарну допомогу у вигляді одягу, взуття, іграшок та книжок від Благодійного фонду «Благо дім» з м. Ірпіня,  для жителів   громади. Щодня жителі громади мають можливість прийти та взяти необхідні речі для сім'ї.

Висловлюємо слова щирої вдячності Благодійному фонду «Благо дім» за надану  допомогу в цей нелегкий для всіх нас час..

Окрема подяка будівельній фірмі «РОСТБУД» фізичній особі підприємцю, директору ТОВ - Денисюку Сергію Ігоровичу за надання мікроавтобуса для доставки гуманітарної допомоги.

Дякуємо за турботу і участь, підтримку та Ваші щирі і чуйні серця. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!