Народився 20 травня 1993 року в с.Ташань, Переяслав-Хмельницького району Київської області.

В селі пройшли його дитячі роки. Закінчив Ташанську ЗОШ I-III ступенів в 2010 році.

Освіта середня спеціальна – Бориспільський професійно - технічно навчальний заклад у 2011 році.

Молодший сержант  Овдієнко Олександр Анатолійович, бойовий медик 3 механізованого взводу, 2 механізованої роти, військової частини А 4712  був призваний  на військову службу 24.03.2022 року Переяславським ТЦК Бориспільського району Київської області. Був нагороджений грамотами від  керівництва, мав дві нагороди.

Був одружений.

Загинув 12.07.2023 року в Васильківському районі Запорізької  області.

Мама Олександра  померла 9 місяців  тому, залишився батько та брат.

Олександр  був добрим і веселим парубком, душею компанії, мав багато друзів був дуже добрий, дружелюбний, трудолюбивий, хоробрий, вів активний спосіб життя …

Висловлюємо співчуття рідним та близьким Олександра. Вся Ташанська громада  розділяє ваш біль та скорботу.