Щодо роботи Пунктів незламності

На виконання пункту 4.1 протокольного рішення під головуванням Заступника Керівника Офісу Президента України О. Кулеби від 20 березня 2023 року щодо режиму роботи пунктів незламності на весняно-літній період 2023 року було проведено 24 березня 2023 року позачергове засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо зміни графіку роботу пунктів незламності на території Київської області.

Інформуємо, що вирішено перевести Пункти незламності з режиму цілодобового функціонування (функціонування за визначеним графіком) у режим готовності до термінового відновлення роботи («режим сну»).

У разі початку екстрених відключень електроенергії, іншої критичної інфраструктури або надходження відповідного розпорядження відновити роботу Пунктів незламності протягом 1-2 години.

Продовжити функціонування у робочі години пунктів незламності, які створені в приміщеннях районних військових адміністрацій, сільських, селищних, міських рад, старостатах та центрах надання адміністративних послуг з можливістю отримувати послуги щодо доступу до мережі Інтернет та підзарядки мобільних пристроїв.

Разом з тим, в залежності від кількості населення у відповідній територіальній громаді, незважаючи на кількість відвідувачів, продовжити функціонування декількох Пунктів незламності, але не менше 1 на територіальну громаду.

Приміром у ситуації, коли всі пункти незламності на території громади знаходяться у закладах освіти або закладах культури, необхідно залишити відкритим мінімум один такий пункт у центрі територіальної громади.

Виповзки

вул. Свято-Троїцька 17-А

Мала Каратуль

вул. Переяславська 6-А