В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.
     Виконком Ташанської сільської ради  висловлює слова щирої вдячності депутату  Київської облради Олегу Косташу за надану гуманітарну допомогу для дітей та одиноких пенсіонерів та інвалідів. Дана допомога, а саме, 17 пакунків з дитячими речами (одяг, взуття, м'які іграшки,засоби гігієни )була передана на старостинські округи, памперси для дорослих - в Ташанський територіальний центр для одиноких пенсіонерів та інвалідів. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться Вам сторицею.

Спасибі Вам, що у нашому шаленому ритмі життя не забуваєте про головне-творити хороші справи, дарувати надію. Здоров'я Вам, сил, невичерпної енергії, однодумців і людської вдячності!
     Сподіваємося на подальшу плідну працю в рамках підтримки нашої громади.