В рамках підготовки до нового навчального року 5 липня 2022 р. відбувся об’їзд-огляд об’єктів укриття закладів освіти Ташанської сільської ради тимчасовою комісією у складі:

голови комісії - Вовчанівський Василь Петрович – голова Ташанської сільської ради;

заступника комісії - Дубина Таміла Анатоліївна - начальник відділу ОКСМС ВК Ташанської сільської ради;

членів комісії:

- Кузьменко Олександр Іванович - депутат виборчого округу №6;

- Білоус Людмила Вікторівна - депутат виборчого округу №2;

- Россуждай Лілія Володимирівна - депутат виборчого округу №1;

- Свириденко Валентин – провідного фахівця відділу організації цивільного захисту Бориспільського РУ ГУ ДСНС (за згодою);

- Порохня Денис – провідного фахівця відділу організації цивільного захисту Бориспільського РУ ГУ ДСНС України у Київській області капітана служби цивільного захисту (за згодою);

- Глоба Олександр Васильович – староста Полого-Вергунівського старостинського округу №4;

- Литун Віктор Михайлович - староста Виповзького старостинського округу №2;

- Ходько Валерій Володимирович - староста Малокаратульського старостинського округу №1;

- Ковкрак Олександр Вікторович – директор СКП «Ташань»;

- Поліжак Наталія Володимирівна – головний спеціаліст відділу ОКСМС ВК Ташанської сільської ради.

Попередньо, робочою групою 16 червня 2022 року проведено огляд підвальних приміщень. До керівників закладів освіти було ряд питань.

5 липня 2022 року – керуючись «Рекомендаціями щодо організації укриття цивільного захисту персоналу та дітей закладів освіти» та «Методикою щодо споруд подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційних укриттів» тимчасовою комісією був проведений повторний огляд. В ході огляду відзначено, що пророблений великий обсяг роботи. За кошти громади проведено поточні ремонти підвальних приміщень, а саме: замінено електропроводку та освітлення, висипано підлогу, побілено стіни, замінено та встановлено вхідні та внутрішні двері, пофарбовано труби.

Всі решта нормативи відповідно чинного законодавства БУДУТЬ ВИКОНАНІ протягом місяця.

Загалом підвальні приміщення відповідають рекомендаціям та обмежено готові до захисту учасників освітнього процесу.