Виїзна нарада відбулася у Полого-Вергунівському старостинському окрузі, де є старостою Глоба Олександр Васильович

На даний час кожен староста окрім питань щодо благоустрою населених пунктів має безліч інших проблем. Люди звертаюся за допомогою, стаються стихійні лиха, міжособистісні сутички і т.п.

Але всі намагаються виконувати свою роботу чесно та віддано.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Староста Олександр Васильович Глоба, що є господарем села Пологи-Вергуни, як і всі старости, йде на компроміси, дає поради, та створює затишне місце для кожного його жителя. Але хто ми без підтримки та однодумців? Тільки небайдужість кожного мешканця громади може створити райський куточок для себе та інших!

До голови громади Василя Петровича Вовчанівського звернувся житель села з проханням прибрати гілля, що знаходяться біля його двору, нагадуємо, що територія до дорожнього покриття, згідно Правил благоустрою, що були затверджені 24 червня, належить особисто власнику прибудинкової території, і думати, що хтось приїде і забере сміття - не правильне твердження!

Кожен особисто має створювати затишок і чистоту біля себе!

Наступна виїзна нарада відбудеться 8 липня у Виповзькому старостинському окрузі