для людей із порушенням зору
Бориспільський район, Київська область

«Протидія торгівлі людьми в Україні»

Дата: 28.12.2021 15:21

Департамент соціального захисту населення на доручення Міністерства соціальної політики України від 08.12.2021 № 20717/0/2-21/47 про національне дослідження щодо питань торгівлі людьми повідомляє наступне. У 2021 році в рамках проекту «Протидія торгівлі людьми в Україні», який реалізується Представництвом в Україні Міжнародної організації з міграції спільно з Мінсоцполітики за фінансуванням Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку, проведено національне дослідження з питань міграції, торгівлі людьми та інших форм експлуатації мігрантів (далі – дослідження). Метою дослідження було оцінити масштаби зовнішньої та внутрішньої трудової міграції, поширеність торгівлі людьми, вплив пандемії COVID-19 на ситуацію міграції та торгівлі людьми, оцінити рівень уразливості українців до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми та інших форм експлуатації, визначити рівень обізнаності населення про торгівлю людьми та розуміння такого явища. З огляду на вищезазначене направляємо дослідження для ознайомлення врахування в роботі.