ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!ЗАПРОШУЄМО НА НАЧАННЯ ДО ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ДСНС!

 

Бориспільський РУ ГУ ДСНС України у Київській області повідомляє про те, що вступ до ВНЗ ДСНС України здійснюється за конкурсом на підставі результатів зовнішнього незалежного оцінювання знань кандидатів на навчання та вступних випробувань з фізичної підготовки.

Майбутні рятівники за станом здоров’я повинні бути придатними до військової служби, мати добру фізичну підготовку та добрі знання з профільних предметів: українська мова та література, математика, фізика та інші.

При успішному проходженні конкурсу кандидати зараховуються до навчального закладу як курсанти на денну форму навчання за рахунок державного бюджету. З терміном навчання: 4 роки за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр». Курсанти забезпечуються форменим одягом встановленого зразка, безкоштовним житлом та харчуванням. Випускникам ВНЗ ДСНС України присвоюються спеціальні звання лейтенант служби цивільного захисту з постановкою на спеціальний облік та забезпечується 100 % працевлаштування.

         Навчальні заклади ДСНС України:

ЧЕРКАСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ІМЕНІ ГЕРОЇВ ЧОРНОБИЛЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСІТЕТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ;

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСІТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ (М. ХАРКІВ);

ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСІТЕТ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ (М. ЛЬВІВ);

ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ЛЬВІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСІТЕТУ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ (М. ВІННИЦЯ).

            Якщо Вас зацікавила інформація про навчання, то за більш детальною інформацією звертайтесь до Бориспільського РУ ГУ ДСНС України у Київській області тел. 5-28-61, 5-15-61.

 

Начальник Бориспільського РУ ГУ

ДСНС України у Київській області

полковник служби цивільного захисту                                                Юрій ОВДІЄНКО