"Про вакцину" Василь Володін відвідав ліцей "ІДЕАЛ" Вишнева громада

Дата: 16.09.2021 16:00

Сьогодні відвідав Вишневу громаду та поспілкувався з колективом ліцею «Ідеал».

Мав з педагогами серйозну розмову і хочу достукатись до всіх освітян Київщини. Цього року наша область має можливість повноцінно функціонувати навіть у посилених карантинних нормах. Але є умова – працюватимуть тільки ті заклади, у тому числі й школи, де вакциновано 80% працівників.

У ліцеї зараз, наприклад, щеплення отримав 61% вчителів. Є всі можливості для того, щоб швидко виправити ситуацію і забезпечити навчання для дітей навіть тоді, коли область переведуть до «жовтої» зони епіднебезпеки. Якщо ж до 20 вересня цього не буде зроблено, школу зачинять. Онлайну більше не буде.

Така міра є вимушеною. Якщо ще тиждень тому цифра нових інфікованих складала близько 12-ти осіб на добу, то сьогодні їх 140. Різниця очевидна. Аналогічно в рази зросла і кількість госпіталізацій.

Я хочу вкотре акцентувати: не потрібно сприймати такі рішення як кардинальні. Вимога мати 80% вакцинованих у колективі стосується всіх – і соціальної сфери, і бізнесу.

Щеплення зараз – це єдиний спосіб захиститись. Тож сподіваюсь, що свідоме ставлення до свого здоров’я все ж візьме верх. Бережіть себе!